VEGFOOD

Vitajte v našom samoobslužnom bufete s rastlinnou stravou.

Nájdete nás v Prievidzi, na ulici Matice Slovenskej 14, medzi gymnáziom a Rozvojom pred poisťovňou Allianz.

Otvorené: Po-Pi, 10:00 – 14:00 ( okrem sviatkov),

objednávky na rozvozy prijímame od 8:00 do 10:00. Rozvážame okolo 11-11:30 a 12-12:30

Ponúkame čisto rastlinnú stravu, chutne a s láskou pripravovanú. Nájdete tu domácu vegánsku stravu našej mamy, ale aj špeciality odkukané z celosvetovej vegánskej siete Loving Hut. Čím viac surovej stravy budeme jesť, tým viac vitamínov, minerálov a enzýmov prijmeme pre zdravie. Surová a na pare dusená zeleninka je namiešaná v nápaditých, farbami hýriacich šalátoch prirodzených, ale aj exotických chutí. Stojí za to prísť a ochutnať. Aktuálne menu a novinky nájdete na:

www.facebook.com/pages/VEGFOOD/332341033530985

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Niečo o tom, ako to u nás chodí a o našich cenách:

Vo VEGFOODE nájdete 2 samoobslužné pulty. Prvý je chladený so šalátmi a druhý s varenou stravou. Nad jedlami máme vystavené popisy obsahov jednotlivých jedál.

Cena bufetu je rovnaká pre každý druh jedla a odvíja sa od váhy množstva, ktoré si naberiete. Zoberiete si misku, naložíte si trochu z pestrých bohatých šalátov, k tomu si môžete dať trochu vareného jedla a položíte svoj pokrm na váhu. Podľa odváženého množstva Vám vypočítame cenu (odvíja sa od základnej ceny 0,9 Eur/100g).

Príklad ceny:

malá 300 g porcia vás bude stáť 2,7 Eur,

stredná 400 g porcia / 3,6 Eur,

veľká 500 g porcia  / 4,5 Eur.

Ak ste začiatočníci a neviete odhadnúť nabraté množstvo, najprv si naberte menej, jedlo si dajte predbežne prevážiť a poprípade si potom doložíte.

Jednorazové prenosné boxy a tanieriky sú v cene jedla + príplatok 0,05 Eur za obal. Viac o obaloch nájdete v sekcii Obalová politika. Ak je práve v bufete menej zákazníkov, je možné doniesť si svoj vlastný obal, ktorý však treba pred nabratím jedla odvážiť, aby sme vám jeho váhu nezaúčtovali k cene. Prvý krát sa radšej informujte u obsluhy.

Na polievku ktorú naberáme za pultom, používame špeciálne misky s viečkom v bio kvalite, ale vždy si môžete doniesť vlastný obedár, alebo dobre uzavierateľnú, teplu odolnú nádobu so širokým hrdlom a za tak za misku nemusíte platiť.

Naše plastové misky: Polievka 0,33 L / 1,- Eur + 0,20 Eur za misku

Vlastný obal: Polievka 0,33 L / 1, - Eur

 

Rozvozy naberáme štandardne, aby sme sa ľahšie vedeli dohodnúť na množstve, ktoré si objednávate:

Malá porcia: 300 g / 2,7 Eur

Stredná porcia: 400 g/ 3,6 Eur

Veľká porcia: 500 g / 4,5 Eur

Polievka 0,33 L / 1 Eur

Pri príprave našej stravy sa zameriavame na kvalitu, napr. šaláty pripravujeme s olivovým olejom a čerstvou citrónovou šťavou. Nepoužívame polotovary ani stimulátory chuti. Všetko pripravujeme čerstvé.

Aby sme mohli predávať kvalitnú stravu za rozumnú cenu, do ceny sme zakalkulovali iba naše náklady na prenájom, energie, minimálne mzdy, obaly, réžia na prevádzku a dane. Rozvozy preto budeme spoplatňovať, ale len nákladmi na 1 cestu a to 1 Eur - ( vodič, palivo, opotrebovanie auta, dane). Ak si teda objednáte na jednu adresu viac jedál, budeme Vám účtovať len 1 Eur.

Tento typ stravovania nie je v Prievidzi bežný a preto zo začiatku budete mať asi viac otázok. Neváhajte sa na všetko opýtať našej milej obsluhy za pokladňou, radi Vám pomôžeme.

V prípade objednávok pre dovoz nás kontaktujte na tel. v prevádzke VEGFOOD: 0918467670.

Ak potrebujete dovoz na konkrétu hodinu, objednajte si radšej skôr, pretože rozvozár môže byť práve niekde na ceste. Na rozvozy sa  niekedy dlhšie čaká, preto sa radšej informujte.

Ďakujeme a pochopenie.

Do skorého videnia s poZDRAVOM

rodinka vegánov z VEGFOODu

 

Kontakt

Matice Slovenskej 14
971 01 Prievidza
Tel. na VEGFOOD
0918467670
SvetVeganov@gmail.com